Włosy farbowane na niebiesko tonerem La Riche Directions.

Efekt tonera do włosów La Riche Directions - kolor niebieski (blue)

Użytkownik Nostalgic_Rose

Opinia i wrażenia:

Otóż stwierdziłam, że pora gdzieś się wypowiedzieć na tematy włosowe ponieważ dla mnie odpowiedzi jakie tu znalazłam nie są wystarczające. Tak więc zaczynam.

Używam tego tonera stale od pół roku. Jedno opakowanie starcza spokojnie bądź nie spokojnie na włosy do ramion, ale zależy to bardzo od ich grubości. Mając włosy jak na zdjęciu zużywam 3/4 opakowania. Lepiej jednak nałożyć jak najwięcej tego produktu gdyż efekt jest uzależniony nie tylko od sposobu ale i od ilości. Zazwyczaj przy farbowaniu proszę znajomą o pomoc bo jednak równomierność przy nałożeniu jest ważna, samą mieszankę trzymam na głowie jak najdłużej. Toner utrzymuje się na włosach w tej samej intensywności co po nałożeniu jakoś do 4 myć bez odpowiedniej pielęgnacji, ja włosy myje tylko i wyłącznie szamponem z naturalnym PH i odżywką do włosów farbowanych firmy Syoss, obie te rzeczy można kupić w każdej drogerii. To sprawia, że na mojej głowie intensywność koloru trzyma się czasem nawet do 10 myć. Wbrew temu co mówią samo używanie odżywki nie wypłukuje koloru, wypłukuje go tylko szampon z odżywką. Włosy rozjaśnione, co jest konieczne do uzyskania takiego koloru i intensywności, potrzebują wyjątkowej pielęgnacji więc moje połączenie jak dla mnie jest idealne.

Tonery są dla niezdecydowanych i szalonych osób lubiących pozmieniać swój wygląd. Ich zaletą na pewno jest łatwe nakładanie duża paleta kolorów możliwość ich zmieszania i tworzenie własnych kompozycji. To bardzo kreatywne.

Niestety ich wadą jest szybka zmywalność i fakt, że przy myciu głowy bardzo brudzą i nie mówię tu tylko o brodzikach czy kafelkach w łazience, zdarza się, że nawet ciężko zmyć je z ciała po wizycie pod prysznicem.
Kupując ten produkt trzeba być gotowym na te ewentualności a także mieć dużo cierpliwości przy czyszczeniu taki zabrudzeń, mówię tu także o skórze. Mimo to absolutnie nie odradzam lecz ostrzegam.
Na szczęście taka sytuacja występuje najczęściej przy dwóch lub trzech pierwszych myciach, zależy to też od oryginalności zakupionego towaru.

No to chyba koniec mam nadzieje, że mój wywód będzie dla kogoś pomocny, bardziej niż wpis \"super kolor, polecam.\" A czy ja polecam? Cóż, jestem zadowolona, przywykłam do niedogodności a niedługo mam zamiar wypróbować kolejne kolory. Jeśli ktoś chcę mogę udostępnić inne zdjęcia w tym kolorze i sam oceni czy jest wart polecenia. :)
Do koloryzacji włosów na niebiesko, użyto toner La Riche Directions - Midnight Blue.


Dodano 2 komentarze


aska
data 2018-10-26 12:15:02

Prośba o informacje jak bardzo trzeba rozjaśnić włosy czarne żeby nałożyć kolor niebieski? Twój opis jest bardzo pomocny i bardzo ci za niego dziękuje. Odpada mycie włosów pod prysznicem :).Lils
data 2016-06-07 19:35:25

Łał, bardzo fajny kolorek, przydatny opis, szczególnie że sama niedługo zamierzam 'tonerować'. Nie mogę się jedynie zdecydować - niebieski czy fiolet. Pozdrawiam :)Dodaj komentarz
Pozostało jeszcze: znaków.