Stargazer - tonery koloryzujące do włosów

Tonery koloryzujące Stargazer

Tonery Stargazer to półtrwałe, wolne od amoniaku i nadtlenku farby koloryzujące do włosów. Pozwalają na uzyskanie szerokiej gamy naturalnych oraz ekstrawaganckich odcieni.

Informacje o tonerach Stargazer Hair Colour

Tonery Stargazer to łatwe w użyciu farby, które można stosować na naturalnych, farbowanych bądź rozjaśnionych włosach. Należy jednak pamiętać iż produkty te nie pokrywają włosów siwych.
Wszystkie kolory Stargazer mogą być mieszane ze sobą w celu uzyskania oryginalnych odcieni. Toner trzyma się na włosach średnio od 8 do 15 myć.

Półtrwałe farby Stargazer dają doskonałe rezultaty na włosach naturalnych. Jednak im są one jaśniejsze, bądź bardziej rozjaśnione, tym toner lepiej oddaje swoją intensywną barwę.

Butelka o pojemności 70ml posiada ułatwiający nakładanie aplikator. W przypadku farbowania długich włosów, mogą być wymagane 2 opakowania.

Sposób użycia tonerów do włosów Stargazer

Przygotowanie włosów do farbowania

Przed farbowaniem, włosy należy dokładnie umyć szamponem. Ważne żeby szampon ten nie zawierał odżywki do włosów, gdyż może to zakłócić pożądany efekt koloryzacji.
Następnie świeżo umyte włosy pozostawić do wyschnięcia lub osuszyć je ręcznikiem.

Farbowanie włosów tonerem

Koloryzację zaleca się przeprowadzać w ochronnych, dołączonych do opakowania rękawiczkach.
Toner należy rozprowadzić na włosach za pomocą pędzelka, można też nakładać go bezpośrednio z butelki.
Czas wnikania koloru trwa od 15 do 30 minut. Po tym czasie należy dokładnie spłukać toner.
Włosy są gotowe do układania, nie ma potrzeby stosować odżywek.

Tonery Stargazer Hair Colour - Uwagi i zastrzeżenia:

Produkt zawiera składniki, które mogą powodować podrażnienia skóry oraz reakcję alergiczną. dlatego też przed farbowaniem zaleca się przeprowadzić test uczuleniowy na skórze.
W przypadku kontaktu farby z okiem, należy dokładnie przemyć oko ciepłom wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie, natychmiast skontaktować się z lekarzem.
Tonera nie można stosować do farbowania brwi oraz rzęs. Produkt należy trzymać z daleka od dzieci oraz zwierząt domowych.
W celu uniknięcia pofarbowania rąk, koloryzację zaleca się przeprowadzać w dołączonych do opakowania rękawiczkach.


Zdjęcia włosów w kolorach Stargazer