Manic Panic - tonery koloryzujące do włosów

Tonery koloryzujące Manic Panic

Tonery Manic Panic to półtrwałe, wolne od amoniaku i nadtlenku farby koloryzujące do włosów. Pozwalają na uzyskanie szerokiej gamy naturalnych oraz ekstrawaganckich odcieni.

PRODUKTY MANIC PANIC SĄ CAŁKOWICIE WEGAŃSKIE I NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH ...TYLKO NA ZNANYCH OSOBACH :)), do których można zaliczyć min. członków takich zespołów jak Green Day, Misfits, Alice Cooper, Ministry, Gwen Stefani i wiele innych gwiazd znanych z estrady czy show-biznesu.

gwiazdy Manic Panic

Nie tylko dla ludzi!

Farba MANIC PANIC jest zupełnie bezpieczna dla zwierząt – i tutaj ciekawostka: bardzo często wystawcy psów rasowych – farbują swoich pupili właśnie na wystawowy wybieg – najlepiej farbka sprawdza się przy sierści kruczo-czarnej.

farby Manic Panic dla zwierząt

Sposób użycia tonerów do włosów Manic Panic

MANIC PANIC - działa najlepiej na włosach wstępnie rozjaśnionych do bardzo jasnego blond. Niektóre kolory mogą się bardziej uwydatniać na ciemniejszych włosach ale zaleca się rozjaśnienie włosów przed farbowaniem. Zanika stopniowo przy myciu każdym szamponem.

  1. Umyć włosy używając szamponu ze zrównoważonym PH (szampon nie posiadający dodatku odżywki), a następnie osuszyć włosy delikatnie ręcznikiem, by pozostały wilgotne.
  2. Przełożyć odpowiednią ilość farby do plastikowego pojemnika (połowa pojemnika dla krótkich włosów, cała zawartość pojemnika dla włosów długich [za ramiona]). Nanosić równomiernie używając szczotki w kolorze odcienia farby. (Tonery potrafią pięknie koloryzować również skórę, więc zabieg farbowania należy wykonywać w gumowych rękawiczkacha)
  3. Nie nanosić farby na skórę głowy tylko ok 1 cm od niej. Nasycić włosy dokładnie. Rozczesać włosy równomiernie aż staną się puszyste.
  4. Zostawić na włosach od 10 do aż 60 minut - w zależności od tego jaką intensywność koloru chcemy uzyskać oraz stopnia wstępnego rozjaśnienia włosów. Proszę pamiętać, że toner koloryzujący nie zawiera żadnych substancji niszczących strukturę włosa, więc nie należy się obawiać, że np. spalimy sobie włosy
  5. Opłukać głowę trzymając włosy z dala od twarzy.